به روایت تیتر:
کد خبر: 913
منتشر شده در: ۱۳ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۵۳

هفت کشته در تصادف شدید اسلام آباد-حمیل

پایگاه خبری تحلیلی ایلامی ها – بر اثر تصادف بین یک دستگاه اتوبوس و یک دستگاه مینی بوس در محور اسلام آباد ـ حمیل هفت نفر کشته و ۱۹ نفر زخمی شدند.

پایگاه خبری تحلیلی ایلامی ها – مدیرعامل جمعیت هلال احمر کرمانشاه گفت: بر اثر تصادف بین یک دستگاه اتوبوس و یک دستگاه مینی بوس در محور اسلام آباد ـ حمیل هفت نفر کشته و ۱۹ نفر زخمی شدند.

عادل شفیعی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مصدومین این حادثه بلافاصله توسط نیروهای امدادگر جمعیت هلال احمر و اورژانس به بیمارستان های طالقانی کرمانشاه و امام خمینی (ره) اسلام آباد غرب انتقال یافتند.

وی گفت: بیشترین کشته ها و مصدومین این حادثه از خودروی مینی بوس حامل سرنشین زن بودند که برای انجام امور کشاورزی عازم مزارع کوزران بودند.

رییس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه، نیز علت وقوع این حادثه را که ساعت ۳۰/۶ صبح جمعه روی داد، انحراف به چپ خودرو مینی بوس به دلیل خستگی راننده آن عنوان کرد.

سرهنگ محمد مرادی افزود: در این حادثه شش نفر در صحنه تصادف کشته شدند و گفته می شود دو تن از مصدومین این حادثه نیز به دلیل شدت جراحات در بیمارستان جان باخته اند.

Share on FacebookShare on LinkedInPin on PinterestDigg thisShare on StumbleUponFlattr the authorEmail this to someoneShare on RedditShare on TumblrBuffer this pageShare on Google+Tweet about this on Twitter