به روایت تیتر:
کد خبر: 763
منتشر شده در: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۶

مجوز تردد انفرادی برای ۱۵۰ نفر از مرز مهران

پایگاه خبری تحلیلی ایلامی ها – استاندار ایلام گفت: “روزانه ۱۵۰ نفر به صورت انفرادی با هماهنگی فرمانداری مهران می‌‎توانند به عراق سفر کنند.” باز جای شکرش باقی است شرکت شمسا به این تعداد راضی شده!!

استاندار ایلام گفت: روزانه ۱۵۰ نفر به صورت انفرادی با هماهنگی فرمانداری مهران می‌‎توانند به عراق سفر کنند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه ایلام، به نقل از روابط عمومی استانداری ، مهندس «محمدرضا مروارید» اظهار کرد: تردد انفرادی زوار از مرز مهران یکی از مطالبات مردم و مسئولان استان بود و سال‌ها مدیران استان در تلاش برای اخذ مجوز آن بودند، که در پی مذاکرات متعدد با مسئولان سازمان حج و زیارت کشور و همچنین در دیدار اخیر با ریاست این سازمان قول مساعد آن دریافت شد و به زودی زوار و مسافران می‌توانند به صورت انفرادی از مرز مهران تردد داشته باشند.

 

وی ادامه داد: از این پس روزانه ۱۵۰ نفر برای سفر به کشور عراق می توانند با اخذ ویزا به صورت انفرادی از مرز مهران تردد داشته باشند که امیدواریم این امر باعث رونق اقتصادی منطقه و استان و همچنین افزایش تردد دوستداران اهل بیت و زوار عتبات عالیات از مرز مهران شود.

 

استاندار ایلام تاکید کرد: مرز مهران در حال حاضر یکی از امن ترین مرزهای کشور است که می‌توان با افزایش امکانات و خدمات مناسب به مسافران و زوار آن را به بزرگترین مرز کشور تبدیل کرد.

2 پاسخ به “مجوز تردد انفرادی برای ۱۵۰ نفر از مرز مهران”

  1. اگه بتونن منطقه آزادش کنن فوق العاده می شه
    بازم دم استاندار گرم، این همه نماینده هیچ کاری نکردن استاندارمون یه کاری کرد

  2. اینجا مهرانه جان! دست استاندار و نماینده هایی که این ضرورت رو درک کردن و به سمت تحققش گام برمیدارن درد نکنه… برای ما مهم این باید باشه که به مردم استانمون و همه مردم ایران منفعت برسه و خدا رو شکر این مهم در آغاز شدنه… ممنون از توجهت