به روایت تیتر:
کد خبر: 717
منتشر شده در: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۲۰

تصمیمهای دولت برای توسعه استان لرستان

پایگاه خبری تحلیلی ایلامی ها -رییس جمهور در لرستان گفت: “تصمیماتی در دولت برای توسعه استان لرستان اتخاذ شده است که به اطلاع مردم خواهد رسید.” البته مردم ما خواهند شنید، اما دوست دارند ببینند!

پایگاه خبری تحلیلی ایلامی ها – به گزارش تدبیر ۲۴، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در بدو ورود به فرودگاه خرم آباد افزود: تصمیماتی در جمع وزیران برای لرستان اتخاذ شده و ممکن است در جریان سفر به لرستان نیز نکات دیگری افزوده و به اطلاع مردم رسیده شود.

وی تصریح کرد: همچنین در جمع نخبگان، ایثارگران، علما و عشایر استان نیز نکات مورد نظر استماع و جمع بندی می شود وتصمیماتی در تهران در خصوص لرستان گرفته می شود برای اینکه لرستان بتواند در آینده شاهد بهبود زندگی مردم به ویژه در زمینه اشتغال باشد.

وی ادامه داد: بسیار خوشحالم که امروز خداوند توفیق داده تا در این سفر دوروزه در محضر مردم دلاور، خونگرم، ایثارگر و فداکار لرستان عزیر باشم.

وی همچنین اضافه کرد: به همه شهیدانی که از این دیار از کشور دفاع کرده ، ایثارگران، خانواده شهدا ، محروجان ، جانبازان و آزادگان دورود می فرستم.

حجت الاسلام والمسلمین «حسن روحانی» در بدو ورود به استان لرستان مورد استقبال «هوشنگ بازوند» استاندار و حجت الاسلام والمسلمین «سید احمد میرعمادی» نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد، نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی و دیگر مقامات ارشد محلی در استان قرار گرفت.

حسین فریدون دستیار ویژه رییس جمهوری، علی یونسی دستیار رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، حمید چیت چیان وزیر نیرو، سید محمد علی شهیدی محلاتی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، الهام امین زاده معاون حقوقی رییس جمهوری و شهیندخت مولاوردی معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری، روحانی را در این سفر همراهی می کنند.

محمد شریعتمداری معاون اجرایی رییس جمهوری نیز از روز گذشته در خرم آباد حضور دارد.

رییس جمهوری در مراسم استقبال مقامات استان لرستان از کاروان تدبیر و امید، پس از نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی ایران، از یگان تشریفات مستقر در فرودگاه خرم آباد سان دید.

روحانی قرار است در این سفر علاوه بر دیدار عمومی با مردم استان لرستان در خرم آباد، با ایثارگران، برگزیدگان، نخبگان و عشایر و روستاییان این استان نیز دیدار کند.

شرکت در نشست توسعه و سرمایه گذاری و همچنین جلسه شورای اداری استان لرستان از دیگر برنامه های رییس جمهوری در این سفر است.

دیدار با مردم لرستان در محل ورزشگاه تختی خرم آباد برنامه نخست رییس جمهوری در سفر به این استان است.