به روایت تیتر:
کد خبر: 613
منتشر شده در: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۲

جنتی گهرسودی را در ارشاد ابقا کرد

ایلامی ها – به نقل از پورتال اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی “علی گهرسودی” در مدیریت اداره کل فرهنگ…

ایلامی ها – به نقل از پورتال اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی “علی گهرسودی” در مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام ابقا شد.

در حکم جنتی برای «علی گهرسودی»آمده است: “نظر به سوابق فرهنگی و تجربیات ارزنده جنابعـالی به موجب این حکم در سمت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ابقا می‌شوید. امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال، بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود و نیروهای کارآمد و فرهیخته، هم‌افزایی سازنده با مسوولان و مدیران استان، ارتباط نزدیک با اصحاب فرهنگ و هنر و مردم فرهنگ دوست و هنرپرور استان، در جهت رشد فضائل اخلاقی و شکوفایی و اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی و ایرانی موفق و موید باشید.”

حاجی گهرسودی دارای روحی فرهنگی و تعاملی است. تجربه عملی برگزاری جشنواره های موفق و توجه به رشد کمی و کیفی مهارتهای هنری و سعی در تجاری سازی فعالیتهای هنری می تواند در ادامه مدیریت ایشان مؤثر باشد.

ایلامی ها برای ایشان و تمام زحمتکشان عرصه اندیشه و هنر در استان آرزوی موفقیت می کند. امید که با اولویت بندی رشته های دارای قابلیت زمینه را برای حضور پرقدرت و جریان ساز هنرمندان و اهل دانش ایلام فراهم کند.