به روایت تیتر:
کد خبر: 550
منتشر شده در: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۰:۰۰

رتبه های برتر کشور برای هنرمندان صدا و سیمای ایلام

ایلامی ها – مدیرکل صدا و سیمای ایلام از کسب رتبه برتر برنامه‌های صدا و سیمای استان در جشنواره‌های کشوری…

ایلامی ها – مدیرکل صدا و سیمای ایلام از کسب رتبه برتر برنامه‌های صدا و سیمای استان در جشنواره‌های کشوری خبر داد.
علی رامک گفت: برنامه‌های صدا و سیمای مرکز ایلام در جشنواره‌های اتحاد و پیامبر اعظم (ص) که به تازگی برپا شد، عنوان‌های برتری را کسب کرد.

مدیرکل صدا و سیمای ایلام اضافه کرد: فیلم کوتاه داستانی «من شیرینم» در جشنواره پیامبر اعظم (ص) لوح تقدیر و جایزه و برنامه رادیویی «زندگی در غبار» در جشنواره اتحاد تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جایزه ویژه را دریافت کرد.

وی ادامه داد: برنامه رادیویی «زندگی در غبار» به تهیه کنندگی طالب رماوندی در پنجمین جشنواره بین‌المللی اتحاد «اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی» موفق به کسب تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جایزه ویژه شد.

این مسئول اضافه کرد: فیلم کوتاه داستانی «من شیرینم» تولید سیمای مرکز ایلام به تهیه کنندگی و کارگردانی روح‌الله اکبری نیز در جشنواره پیامبر اعظم (ص) موفق به دریافت لوح تقدیر و جایزه نقدی شد.

رامک تصریح کرد: صدا و سیمای مرکز ایلام طی سال‌های اخیر با تغییر در رویکرد عملیاتی خود و تولید برنامه‌های مختلف توانسته است در افزایش محتوا و ایجاد برنامه‌های فاخر کوشش ویژه‌ای داشته باشد.

مدیرکل صدا و سیمای ایلام خاطرنشان کرد: کسب رتبه برتر برنامه‌های صدا و سیمای استان در جشنواره‌های مختلف گواهی بر این مدعاست.

وی گفت: برای سال ۱۳۹۳ نیز برنامه‌ریزی منسجمی در راستای تولید برنامه در صدا و سیمای مرکز ایلام انجام شده است.

4 پاسخ به “رتبه های برتر کشور برای هنرمندان صدا و سیمای ایلام”

  1. ایلام هنرمندای فوقالعاده ای داره. اینقدر سرگرمی کم داریم که جوونا می رن به سمت هنر اما اگه بها بهشون بدن خیلی خوب میشه.
    امیدواریم مدیرکل صدا و سیمای ایلام یه کاری برای این جوونا بکنه که همیشه رتبه های برتر رو کسب کنیم نه فقط تو جشنواره پیامبر اعظم (ص)

  2. باید هنرمندا و دلالها از هم جدا بشن… کار رو به کسایی بدن که بلدن نه کسایی که حکم استخدامی دارن!!

  3. صداسیما همه رو راه نمیده… گاهی فیلمکی میسازن که در یه خونواده هر کس به لهجه ای حرف میزنه… یا گزارشای رادیوییشون که فقط حرف دهن مردم گذاشتنه…