به روایت تیتر:
کد خبر: 326
منتشر شده در: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۰۴

صادقی: هر خیابان ایلام یک باشگاه رزمی فعال دارد

ایلامی ها – به بهانه المپیاد ورزشی دانشجویان پیام نور سراسر کشور خبرنگار ایلامی ها با آقای دکتر علی صادقی،…

ایلامی ها – به بهانه المپیاد ورزشی دانشجویان پیام نور سراسر کشور خبرنگار ایلامی ها با آقای دکتر علی صادقی، مسئول برگزاری مسابقات به گفت‌وگو نشست.

آمار کلی

از مجموع ۱۹ دانشگاهی که برای مسابقات تکواندو دانشجویان دانشگاه پیام نور سراسر کشور اعلام آمادگی کرده بودند، ۱۵ تیم در این مسابقات ثبت نام کرده که شامل ۹۰ دانشجوی ورزشکار است که به این مسابقات به میزبانی استان ایلام اعزام شده اند که در دو شیاپ جان مشغول مبارزه و مسابقه می باشند.

این المپیادها لازم است

هر از گاهی لازم است دانشجویان ورزشکاری که در حیطه قهرمانی کار می کنند جمع شوند و از نظر جسمی، فکری و روحی روانی با هم تبادل داشته باشند و المپیادهای ورزشی نیز باعث ایجاد انگیزه در دانشجویان ورزشکار و ایجاد محیط صمیمی برای تعامل دانشجویان می شود. برگزاری چنین مسابقاتی به افزایش تجربیات داوران تکواندو استان کمک شایانی می کند و تجربه بزرگی را برای همه دست اندرکاران امر ورزش در استان به همراه دارد.

با چنین مسابقاتی نهایت همکاری را داریم

از آنجا که برای اعتلای سطح ورزش تکواندو در استان نیاز به چنین مسابقاتی داریم، لذا هیأت تکواندو از برگزاری مسابقات تکواندو دانشجویان پیام نور سراسر کشور استقبال کرده و در راستای رشد کمی و کیفی ورزش همگانی و بخصوص ورزش قهرمانی همواره سعی داریم که با چنین مسابقاتی نهایت همکاری و همدلی را داشته باشیم.

دکتر صادقی - هیئت علمی دانشگاه پیام نور ایلام
دکتر صادقی – هیئت علمی دانشگاه پیام نور ایلام

ایلام ستاره هایی به جامعه‌ی تکوانده معرفی کرده و خواهد کرد

استان ایلام بیش از سه هزار ورزشکار بیمه شده در رشته ورزشی تکواندو دارد که سهم شهرستان ایلام از این تعداد بیش از دو هزار نفر می باشد و این نشان از استقبال خوب مردم استان از این هنر زرمی مفرح و زیبا دارد که در این میان استان ایلام توانسته قهرمانهایی موفق را به صورت تک ستاره ای مانند آقای علی الفتی که در حال حاضر سرپرست تیم تکواندو استان ایلام در این تورنمنت هستند، آقای لیث ناصری کیا و آقای عباس احمدی و دیگر دوستان را به جامعه تکواندو کشور معرفی نماید که با برگزاری چنین رویدادهای ورزشی گسترده ای بیشتر از گذشته شاهد پویایی و موفقیت بیشتر ورزشکاران عرصه قهرمانی خواهیم بود.

تکواندو از رشته های پرطرفدار است

ورزشهای رزمی به طور عام و رشته تکواندو به طور خاص از رشته های پرطرفدار در بین مردم استان ایلام است و شاید اغراق نباشد اگر بگوییم در هر خیابان ایلام یک باشگاه هنرهای رزمی و تکواندو وجود دارد.

ایلام عنوان دار قهرمانی است

تیم تکواندوی ایلام دو سه سال است که عنوان دار قهرمانی است و در تمام مسابقات سکوهای مدال را از آن خود می کنند. اگر چه در سالهای قبل تیم تکواندو دانشجویان قوی تری داشتیم اما امسال نیز در این مسابقات در سه وزن امید به قهرمانی و کسب مدال داریم.

ایشان درپایان گفتند، برای ما همه قهرمان اند. ورزشکاران قبل از اینکه به فکر نتایج بازی باشند به فکر ارزش های والای انسانی باشند.

یک پاسخ به “صادقی: هر خیابان ایلام یک باشگاه رزمی فعال دارد”