به روایت تیتر:
کد خبر: 284
منتشر شده در: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۱۹

پیام استاندار ایلام به مناسبت روز کارگر: قطره عرق کارگر برابر با قطره خون شهیدان است

محمدرضا مروارید، استاندار ایلام – یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر فرصت مناسبی است که از کارگران زحمت…

محمدرضا مروارید، استاندار ایلام – یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر فرصت مناسبی است که از کارگران زحمت کش که با اعتقاد راسخ و همت والای خود چرخ های صنعت را به گردش در می آورند و کار را عبادت و آن را سرلوحه خود قرار داده تجلیل و قدردانی شود. کارگران پرچم داران عرصه اقتصاد و سفیران رشد و توسعه اقتصادی و صنعتی هر کشوری هستند، و در این راستا هزاران اندیشه خلاق و نو در عرصه تولید و خدمات وجود دارد که رشد و کیفیت تولید و توسعه کشور شاهدی بر این مدعاست.

محمدرضا مروارید، استاندار ایلام
محمدرضا مروارید، استاندار ایلام

بدون شک پیشرفت یک کشور حاصل رشد و پویایی فکر و گسترش اندیشه ورزی کارگران است. کارگران بازوان حرکت هر جامعه ای به سوی رشد و شکوفایی هستند و هر جامعه ای که از فرصت اندیشه و بازوی توانمند کارگران بهتر استفاده کند، رونقی دو چندان خواهد یافت.

بزرگداشت روز کارگر در ایران که امسال مقارن با میلاد پر برکت امام باقر(ع) است، برخاسته از مبانی اعتقادی، دینی و ارزش های ملی است به طوری که امام خمینی (ره) فرمودند: قطره عرق بدن کارگر، مثل قطره خون شهیدان در راه خداست.

به همین مناسبت اینجانب با تبریک روز میلاد امام محمد باقر (ع) از سعی و کوشش بی وقفه و شبانه روزی کارگران ارجمند، که با همت والای خود در مسیر سربلندی ایران عزیز گام برمی دارند و زمینه ساز شکوفایی کشور هستند تقدیر نموده سلامتی و توفیق روز افزون آنان را از خداوند متعال مسالت می نمایم.