به روایت تیتر:

درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی ایلامی ها با هدف تلاش در جهت فرهنگ سازی در وادی آزادی رسانه به وسیله انتشار خبر، تحلیل و مقاله، برای بهبود فضای اطلاع رسانی و حفظ ارزش های فرهنگی و اعتقادی پا به عرصه رسانه ای استان ایلام نهاده است. این وب سایت با استعانت به خداوند متعال و اهمیت استقلال رسانه رسماً در فروردین ۱۳۹۳ با نیروهای جوان و با انگیزه شروع به کار کرد و در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است.

پایگاه خبری تحلیلی ایلامی ها هیچ وابستگی فکری و سیاسی به نهاد یا فرد خاصی ندارد.

 پایگاه خبری تحلیلی ایلامی ها یادداشت ها، تحلیل ها و مقالات کارشناسان و صاحب نظران را پذیرا است. شما می توانید نوشته های خود را با توجه به قالب های یادداشت و تحلیل، مقاله و یا حتی گزارش برای ما ارسال نمایید.

 مطالبی که توسط نویسندگان مهمان در ایلامی ها منتشر می شوند، (ایلامی ها با مبنا قرار دادن نشر آزاد افکار و اندیشه های مردم عزیز ایلام پذیرای مقالات شما عزیزان است) به هیچ وجه خط فکری سردبیر و مدیر مسئول یا اعضای اصلی گروه ایلامی ها نیست.

 پایگاه خبری تحلیلی ایلامی ها نوشته ها و مقالات را با امضای افراد معتبر و حقیقی می پذیرید و از درج مطلب با نام های مستعار و غیر حقیقی خودداری خواهد نمود. خواهشمند است در صورت ترجمه، متن اصلی را نیز پیوست نموده و ترجیحا یک قطعه عکس از نویسنده با فرمت مناسب ارسال دارید. همچنین شایسته است نویسندگان به مقطع و رشته تحصیلی خود نیز اشاره داشته باشند.

 روزنامه نگاران و ستون نویسان روزنامه های معتبر و سراسری می توانند نوشته های خود را در خصوص مسائل ایلام بعد از درج در روزنامه ها و مجلات در اختیار سایت قرار دهند.

 مجرای انتشار مطلب شما در سایت از طریق صفحه ارتباط با ما یا از طریق ایمیل info@ilamiha.ir می باشد.

برای ارتباط با ما، انتقاد، شکایت، پیشنهاد یا ارسال مطلب بر روی لینک زیر کلیک کنید:

http://www.ilamiha.ir/about-us/contact-us

Print Friendly, PDF & Email